wika

"Ruch lepszy od Wesołej"

"Ostatnie kolejka katowickiej lasy A nie była udana dla mysłowickich klubów. Punkt zdobyła tylko Lechia 06, która bezbramkowo zremisowała na wyjeździe z Naprzodem Lipiny.

Lechia nie strzela wielu bramek, ale gromadzi kolejne punkty, które mogą zapewnić jej utrzymanie w lidze. W następnej kolejce mysłowiczanie zmierzą się na wyjeździe z Wawelem II Wirek.

Jeszcze do przerwy w spotkaniu Ruchu II z Górnikiem II był remis 0:0. Jednak w drugiej połowie gospodarze wzmocnieni kilkoma zawodnikami z pierwszej drużyny zdobyli trzy gole i tym samym trzy punkty. W niedzielę (godz. 11) Górnik II zgra u siebie z Uranią II Ruda Śląska.

Bramki Łukasza Syćko i Bartosza Siłkina nie wystarczyły Unii Kosztowy do zdobycia choćby punktu w meczu z MKS II Siemianowice, bo goście strzelili trzy bramki. W sobotę Unia zagra w Imielinie z Pogonią."

nie dodali ze bramki padly po dyskusyjnym karnym druga zdobyta reka a do trzeciej nie mozna miec zanych pretensji ale bronilismy sie dzielnie do drugiej polowy w druzynie ruchu grali miedzy innymi ; dżikija, jakubowski, molek i nowak ale powiem wam ze nazwiska nie graja nie wyrozniali sie niczym specjalnym nawet malutki jankes zalozyl siatke dżikiji hehe
To nie sztuka wygrać wstawiając do składu II-ligowców.
Wystarczy przypomnieć, że u nas było 6-0 i wszystko jasne kto jest lepszy